Penzion Verde - Mikulov

Penzion Verde najdete v klidné okrajové části města Mikulov, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Od centra Vás dělí 15 minut chůze.

Od dubna do října Vám rádi poskytneme ubytování ve dvou mobilních domech, každém s kapacitou pro 5 osob. Mobilní domy jsou samostatně stojící, a tak zde budete mít dostatečné soukromí. Ubytování je určeno turistům, cyklistům i rodinám s dětmi staršími než 10 let.Po vstupu do mobilního domu se ocitnete v obývacím prostoru, kde najdete velkou rohovou sedačku se stolkem a televizi se satelitním příjmem. Kuchyň je kompletně vybavena, využijete zde plynový sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, lednici, kávovar, rychlovarnou konvici, topinkovač či toastovač.K dispozici jsou Vám celkem tři ložnice, jedna 2-lůžková s manželskou postelí, jedna 2-lůžková se dvěma samostatnými lůžky a jedna 1-lůžková. Samozřejmou součástí mobilního domu je vlastní koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. V obou objektech je dostupné WiFi připojení na internet.Při každém domku najdete terasu s posezením a venkovním grilem. Vychutnáte si zde volné chvíle v příjemném prostředí zelené zahrady s jezírky, tújemi a dalšími zajímavými rostlinami. Cyklisté ocení bezpečný (pojištěný) přístřešek na kola, na požádání je dražší kola možné uložit i do vyhrazené místnosti.

otevřeno od 18. 4. – 31. 10.

Mobilhouse č. 1 (Chata)

 • 680 Kčosoba / nocmin. 2 osoby, min. 2 noci

 • 1 360 Kčosoba / nocmin. 1 osoba, min. 2 noci

 • Mobilhouse č. 2 (Chata)

 • 680 Kčosoba / nocmin. 2 osoby, min. 2 noci

 • 1 360 Kčosoba / nocmin. 1 osoba, min. 2 noci                        

  Cena zahrnuje: poplatek z ubytování, ložní prádlo, parkování

 • +420  773 750 029

  h-lipova@seznam.cz

  adresa: Dukelská 262/36, Mikulov
                692 01 Mikulov na Moravě

  Pokud je Vaším cílem aktivní dovolená, Mikulov je tím správným místem. 

  Toto jihomoravské město dokáže potěšit milovníky přírody, historie i sportu. Z historických památek ve městě zmíníme náměstí ze 17. století a Dietrichsteinskou pohřební kapli u kostela sv. Anny. Turisté také rádi absolvují procházku na Kozí hrádek, Svatý kopeček nebo do blízké jeskyně Na Turoldu. Aktivnějších z Vás zláká turistika v Pavlovských vrších, cyklisté zde najdou síť cyklostezek, které vedou různými směry, některé jsou lokální, některé dálkové, dostanete se například do CHKO Pálava nebo i do Vídně. Nenechte si ujít ani vinařskou turistiku spojenou s návštěvou sklepů a ochutnávkou vína a domácích dobrot. Až 120 vín máte na výběr v rámci degustační expozice v Salonu vín. Z historických památek v okolí zmíníme samozřejmě Lednicko-valtický areál, zámek Břeclav nebo zříceniny Děvičky a Sirotčí hrádek. V létě strávíte den u vody přímo v Mikulově na koupališti Riviéra nebo na pláži u Novomlýnské přehrady. Celoroční koupání i wellness nabízí Aqualand Moravia Pasohlávky.